Archiv

22.11.
Zbýšov dnes vzal začátek hodně rychle a to se projevilo na hře i na skoré. Nejdříve 1:3, pak 2:4. Zlom nastal ve chvíli, kdy se podařilo snížit skoré z 2:5 na 3:5 díky Pavlu Šeinerovi. Od té doby začali téct nervy na druhé střídačce a začalo se dařit nám. 15 minut před koncem jsme byli rádi za skoré 5:5. Štěstí stálo při nás kdy 5 minut před koncem navýšil skoré Martin Ševců na 5:6. Zápas jsme udrželi až do konce i bez vyloučeného obránce.

18.11.
Zprvu pěkný hokej kdy po úvodním hvizdu brzy vedli Kojoti 3:0, ale do poločasu snížil Jinošov stav na 3:1. Ve druhé půlce byl hokej úplně jiný. Zmatky v obraně a neprosazování při útočných akcích připravily tento zápas Kojoty o všechny body. Konečný stav 4:5. Autoři gólů Aleš Máša (2) a Richard Polák (2).

11.11.
Dnešní zápas by vyjímečný už od první chvíle. Začalo to tím, když Hynek nepřišel na led jako obvykle na poslední chvíli ale pospíšil si a stihl se i před zápasem rozchytat, což u něj není moc vidět. Asi to k něčemu bylo. Už o prvních minut vytahoval jeden lepší zákrok za druhým. Do půlky padly pouze dva góly, které museli vytahovat z branky Mohelna. V druhé polovině se rychlé tempo stále udržovalo a po krásných nahrávkách a rychlých brejcích jsme vedli 4:0. O ztrátu čistého konta Justina se postaral Čech, který se stal jediným strůjcem gólu Mohelna. Mohelno zabralo ke konci, kdy se zranil kapitán Zbyněk Bukáček po střetu s mantinelem a hráčem z Mohelna. Na konci zápasu Kojoti výsledek ještě vylepšili o dvě branky a s konečným výsledkem 6:1 si zasloužili potlesk od diváků. Co dodat k tomuto souboji? Nejlepší zápas v letošní sezóně. Výhra byla zasloužená. Takový zápas by se líbil i panu Hadamczikovi.

5.11.
Hokejisté z Vladislavi skočili do zápasu jako draci a brzy vyhrávali 2:0. V té chvíli to vypadalo, že si odvezou 3 body. Do půlky se stav zápasu změnil na 3:1. Od půlky se lepším týmem staly Vémyslice       a 5 minut před koncem upravil skoré Pavel Šeiner na 3:3. Nevyužitá přesilovka 5 na 3 která trvala asi 5 minut stála Kojoty body. Zasloužená remíza pro oba týmy.

" V dnešním zápase měl menší převahu soupeř, který v závěru dokázal přeci jen zaslouženě vyrovnat. " ( Vla )

30.10.
Zápas proti HC Hluboké se nevyvíjel tak, jak kluci chtěli. Málo střel a mnoho vyloučení se podepsalo na konečném výsledku 4:3. Snad si ze zápasu vzali ponaučení a v dalším zápase to napraví a odvezou si domů 3 body.

28.10.
Nový dres pro HC Kojoti Vémyslice od firmy BISON.

21.10.
Po 30 minutách byl stav 0:4 a vypadalo to na první prohru Kojotů. V 9 hráčích se nám podařilo utkání vyrovnat a dovést do vítězného konce. HC Vémyslice - Náměšť2  8 : 6

Tým HC Kojoti Vémyslice udělal do nové sezóny pár změn v soupisce na rok 2012/2013. Z týmu odešli Tomáš Rábl, Marek Koblížek a Josef Pazdera. Nové posily pro letošní rok jsou Ivan Láníček, Zdeněk Marschal, Aleš Máša, Aleš Čemerka a Martin Ševců. Doufám že se jim bude v NHL dařit za nový klub.

Schůzka zástupců mužstev před novým ročníkem NHL 2012/2013

V pátek 21.9.2012 od 18 hodin se v Hájku uskuteční schůzka zástupců přihlášených mužstev před novým ročníkem NHL. V řádném termínu do 31.8.2012 se mi přihlásili všichni lonští účastníci soutěže, i když u jednoho mužstva - Mars Studenec není účast potvrzena kvůli dosavadní absenci vedoucího mužstva. Účast všech zástupců týmů je naprosto nezbytná, pouze osobní účastí odpovědného zástupce na tomto setkání lze příslušný tým zařadit do soutěže. Na programu bude projednání řízení soutěže, vedení webu, stanovení závazných pravidel, hracího systému, nominace rozhodčích, rozdělení fondu NHL a na závěr v případě všeobecné dohody a akceptace základních kritérií bude soutěž rozlosována. Led na zimním stadionu bude k dispozici od 22.9.2012, bohužel zatím nejsou ze strany vedení města stanoveny ceny ledu, jakmile je budu znát, budou zveřejněny. Žádám všechny mužstva, aby na této schůzi dorovnaly své resty do fondu NHL.

Střelci branek NHL 2011/2012

Jméno 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. 31. 32. 33. 34   ∑
Koblížek      1   2 3 1 3 4   1 2 4     5 2 2 1     2 2 3 6 3     2 2 2 2 3 2 60

Shrnutí sezóny
Mužstvo Kojotů odehrálo 34 zápasů. 17 úspěšně vyhráli, 3 remízy a 14 proher. Za celou dobu nastříleli 197 golů. Nejlepším střelcem se stal Marek Koblížek s 58 góly, 2.místo Pavel Šeiner 50 gólů a 3.místo Richard Polák 23 gólů. Za celou sezónu skóroval každý hráč alespoň jedním gólem. Velký dík patří i gólmanovy Hynkovi (Justinovi) Bíbrovi za mnoho zákroků i když za jeho zády skončilo 165 puků. Konečné umístění je 9. místo z 18 týmů s celkovým počtem 37 bodů. Jen pro zajímavost na 7. místo chyběl pouze jeden bod. Gratulujeme a tešíme se na další sezónu.

Skončil 16.ročník NHL

Posledními dohrávanými zápasy skončil v neděli 18.3.2012 další ročník náměšťské hokejové ligy. Bylo odehráno celkem 305 zápasů, ten poslední mezi Tučňáky a Zbýšovem byl již zrušen z důvodu nemožnosti ovlivnění konečné tabulky. Většina utkání měla kvalitní hokejovou úroveň, soutěži dominoval trojlístek mužstev. Vítězem se stalo po zásluze mužstvo HC Dukovany, které po celou sezonu disponovalo širokým, kvalitním kádrem a prakticky na každý zápas nastoupilo s dvěma vyrovnanými pětkami. Opakem byl tým Tučňáků z Mohelna, kteří ligu odehráli prakticky s deseti hráči, ale zato jejich kvalita v čele s nejlepším hráčem a střelcem soutěže Petrem Hanákem byla mimořádná. Třetí skončil HC Zbýšov, mužstvo velmi dobře namixované a podpořené nejlepším brankářem NHL Michalem Nešpůrkem.

Po úvodním kole se celkem stabilizovala i docházka a kvalita řízení jednotlivých zápasů rozhodčími, osobní poděkování patří Martinovi Kejdovi, který odpískal polovinu zápasů a stal se i nejlépe hodnoceným arbitrem. Mojí chybou bylo udělení výjimky z postihu za absenci rozhodčího, ověřil jsem si, že je nutno striktní dodržování a zejména správné nastavení pravidel. Podobná situace se týkala i v posledním týdnu řešeném případu oprávněného startu některých exjuniorských ligových hráčů. Jednoznačným přínosem se naopak ukázala povinná registrace všech hráčů.

Co se týká spolupráce s jednotlivými vedoucími týmů, většinou to bylo zcela bezproblémové, ale pro některé je zřejmě velmi obtížné napsat mail, případně SMS s výsledkem zápasu. Výborným partnerem bylo osazentstvo náměšťského zimního stadionu - Správa sportovišť, nedovedu si už vůbec představit tuto soutěž bez zakrytého stadionu.

Děkuji Vám za Vaši účast v NHL, díky za spolupráci v průběhu celého ročníku. Co se týká mé další účasti v pozici vedoucího soutěže, po všech svých zkušenostech nabízím možnost převzetí někomu schopnému, kdo dále pozvedne její úroveň i řízení.

Přeji Vám pohodové prožití nezimní části roku, hodně úspěchů v další sportovní i mimosportovní činnosti a především pevné zdraví, Ivo Matoušek.

18.3.
Na poslední zápas čekalo na Kojoty mužstvo Medvědů. Zápas byl plný napětí a drama. Hrálo se o 9. a 10. místo a Kojotům stačila remíza na udržení 9 místa. Nervy pracovali všem hráčů a hokej to byl tvrdý i s občasným vyloučení. 3 minuty před koncem bylo skoré 6:4 pro Medvědi a vypadalo to, že Medvědi mají výhru v kapse. Ale Kojoti se nevzdali a poslední 3 minuty byly jejich. Skoroval Marek Koblížek a šance ještě byla. Pár vteřin před konce byl zával u branky Medvědů, kde se nejllépe zorientoval Jan Březina a zařídil tak krásnou remízu 6:6 v posledním utkání. Gratulujeme za 9. místo a přejeme hodně štěstí do další sezóny.

3.3.
Na zapás proti Jokerům jsme opět domluvili autobus plný fanoušků. Zápas to byl jednoznačný a za bouřlivého fandění Kojoti dotáhli výsledek na 9:0. Gratulace patří Zdenovi Štefkovi, který poprvé skóroval a byl to poslední hráč, který čekal na svůj gól. Hodně štěstí k dalším zápasům.

22.2.
Oboustraně tvrdé utkání hrané ve vysokém tempu. Bohužel jsme nedokázali nadějně rozehraný zápas proměnit v body. Remíza by byla zasloužená.

6.2.
Dnešní zápas byl hodně ovlivněn rozhodčím, který evidentně nadržoval Jinošovu. I přes snahu zkazit šnůru výher Kojotům, se do zápasu kluci pustili s vervou a ničeho se nezalekli a postupně si Jinošov rozebrali. Hráči i fanoušci čekali na 200 gól Pavla Šeinera, kterého se všichni dočkali asi po 20 minutách. Nakonec se ke střelců přidal Honza Březina, Roman Bilík a Tomáš Rábl. Konečný výsledek 6:2. Toto byla 5 výhra v řadě. Gratulujeme Kojotům a přejeme co nejvíce výher do konce sezóny.

4.2.
Začátek utkání jsme prospali,už po deseti minutách to bylo 0:3. Do přestávky jsme dokázali snížit na rozdíl jediné branky, ale Naloučany po tévždy odskočily. Vyrovnání jsme se dočkali pět minut před koncem a rozhodující úder přišel v přesilové hře v posledních vteřinách zápasu. Děkujeme Naloučanům za slušný zápas.

29.1.
Konečně!!! Od vstupu do NHL jsme dnes poprvé dokázali porazit Náměšť1. Začátek utkání byl vyrovnaný, pak začala uřádovat naše druhá lajna. Do púle byl stav 7:0, ale proti jedničce nikdy nevíte. Děkujem soupeři za krásný zápas.

22.1.
Po více jak dvou letech se nám podařilo porazit Tučňáky. Náš tým dnes podal velice dobrý výkon podpořený výborně chytajícím brankářem. Utkání dnes rozhodly přesilovky respektive oslabení, ve kterém se nám podařilo třikrát skórovat. Děkujem Tučňákům za super zápas.

15.1.
Po horším vstupu do nové sezóny, kde okupovali Kojoti spíše spodní příčky tabulky, se nyní ukázala jejich síla, odhodlání a bojovnost. Svoji chuť ukázali na zápasu s Jinošovem, kde zprvu byli nejistí ale po vstřelení druhé branky byl zápas celý jejich. S konečným výsledkem 10:0 se posunuli na 8. místo v tabulce. Gratulace a přejeme další výhry.

3.12.
Na derby proti Rakšicím jsme vyrazili společně s fans autobusem. Očekávání bylo veliké a nechtěli jsme je zklamat.Úvod zápasu nám vyšel parádně, hned v první minutě jsme vedli a po deseti minutách to bylo už o tři branky. Pak se ozvaly i Rakšice ale mi jsme po té opět navyšovali skore zápasu až ke konečnému výsledku. Největší poděkování patřím naším FANS, kteří nás celý zápas hnali do předu a udělali super atmosféru. Díky moc.

2.12.
HC Kojoti Vémyslice pořádají zájezd na sobotní derby proti HC Rakšice. Zápas začíná 1415. Odjezd je v 1200 z Vémyslic od Hospody pod Radnicí. Cena na dopravu bude cca. 100Kč.

1.12.
Dnes to bylo vydřené vítězstí. Na obou týmech bylo vidět že se poslední dobou moc nedaří, spíše vůbec. Tomu také odpovídala předváděná hra. Bylo až neuvěřitelné co se dá zahodit za šance na obou stranách. Nějvětší pochvalu zaslouží oba brankáři.

20.11.
Na Kojoty čekali v neděli Medvědi, kteří v letošní sezóně ještě nevyhráli. Zápas to byl jednoznačný. Tempo určovali Medvědi, kdy během 5 minut vyhrávali 3:0. Kojoti se snažili ale soupeř byl lepší. Ze strany Kojotů to vypadalo, že si přijeli jen zabruslit a ne hrát zápas. Výsledek tomu odpovídal. Medvědi spolkli Kojoty 8:4.

13.11.
Do dnešního zápasu jsme nastoupili proti Náměšti 1. Zápas by oboustranně vyrovnaný. Kvůli zraněným hráčům jsme nastoupili pouze v deseti a to se i podepsalo na výsledku. Náměšť měla ke konci více sil než my a vyhráli 7:6. Utkání by více slušela remíza, kterou by si zasloužili oba týmy.

10.10.
K výsledku není co dodat, opět naprostá TRAGÉDIE!!!. Pokud budeme hrát tak jak poslední zápasy, soupeři si na nás budou vylepšovat jen skóre. Náměšť2 : HC Kojoti Vémyslice 12:5.
Kojoti vzchopte se, fanclub bude za vámi stát pořád.

Šály
HC Kojoti Vémyslice dohromady s SDH Vémyslice si nechají vyrobit pletené šály od firmy DD Sport. Na jedné straně bude znak kojota a nápis HC KOJOTI VÉMYSLICE, na druhé straně bude znak Vémyslic a nápis SDH VÉMYSLICE. Cena za jednu šálu je 200Kč. Pokud by jste si chtěli objednat tuto šálu, tak v Hostinci u Ptáčků ve Vémyslicích u obsluhy nebo u Pavla Coufala nebo u Martina Chaloupky.

23.10.2011
Výsledek vůbec neodpovídá průběhu utkání, v prvních 20 minutách jsme byly pod tlakem a jen díky skvělím zákrokům našeho brankáře byl stav 0:0. Poté se nám podařilo vstřelit branku a utlumit nápor Berušek. Stav o půli byl 4:1. Ve druhé půli jsme skore ještě navýšili, Berušky už jen pouze korigovali výsledek. Děkujem Beruškám za zápas a jejich fans za parádní atmosféru.

20.10.2011
Bláznivé utkání, ve kterém jsme si připadali jak na houpačce. Skóre se neustále měnilo, za stavu 4:2 pro Studenec to už vypadalo, že odjedeme s prázdnou. Rozhodlo posledních 15 minut, kdy se nám podařilo výsledek otočit. Děkujeme Studenci za super zápas.

16.10.2011
HC Kojoti odehráli první zápas v nové sezóně. Nastoupili proti HC Zbýšov. Utkání skončilo remízou 2:2. O góly se postarali Šeiner Pavel a Hrdlička Vlastimil.