DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Hlavní strana

Vítáme Vás na oficiálních stránkách HC Kojoti Vémyslice

Do konce play off stále chybí Kojotům odehrát 7 zápasů. Ač po nezdařilé serii proher mají stále šanci dostat se do play off a zahrát si tak další zápasy. Přijeďte podpořit a povzbudit hokejisty z týmu Kojoti Vémyslice.

4.11.2013
Zápas HC Hluboké vs. HC Kojoti Vémyslice měl raketový start. Hráči se ani nerozkoukali na ledu a už stav skóré byl 0:2 pro Hluboké. Svou svědomitou hrou, pěknými akcemi a poctivým bráněním brzy otočili Kojoti výsledek ve svůj prospěch. Bohužel těsně před odpískání půle byl nešťastně zasažen obránce Pavel Coufal do obličeje hokejkou soupeře. Rozhodčí se ale nějak neměli k tomu odpískat přerušení natož někoho vyloučit. Rána se během přestávky ošetřila a tým byl zase kompletní. Druhá půle byla v režii týmu z Vémyslic. Dva góly při vlastní oslabění mluví za vše. Jeden z nejlepších letošních zápasů. Konečný stav zápasu 7:3 pro Kojoty.
Střelci: Ševců 2, Máša 2, Březina, Bukáček, Šeiner Pavel.

12.11.2013
Do pátého zápasu nastoupili Kojoti proti klukům ze Studence. Na střídačce byla vidět převaha hráču z Vémyslic. Ale Mars Studenec měl natolik dobrou fyzičku, že i 9 hráčů jezdilo po ledu jak včeličky. Skoré bylo dlouho dobu nerozhodné 0:0 a nervozita, kdo dá první gól byla velká. Šancí bylo na obou stranách hodně, ale lepším týmem byli Kojoti, kteří si chtěli urvat první výhru v letošní sezóně a ujali ve vedení. Padly čtyři góly a všechny za záda gólmana Studence. Kojoti vybojovali první cenné 3 body, Martin Ševců nastřílel hatrik a Hynek (Justínek) Bíbr vychytal čisté konto. Gratulace.

2.11.2013
Třetí zápas odehráli Kojoti s týmem z Naloučan. Zápas byl velice vyrovnaný narozdíl od výkonu rozhodčího pana Sobotky. Ani za stavu 0:3 zápas nevzdali a skóré otočili ve svůj prospěch na 4:3. Bohužel 3 minuty před koncem Naloučany vyrovnali a tak o zápasu rozhodly samostatné nájezdy, které lépe vyšly Naloučanům a proto se body dělily dva pro vítěze a jeden pro poraženého.

Dne 20.10.2013 odehráli Kojoti svůj první zápas v nové sezóně a to s týmem z Rosic. Do utkání vlétly oba celky po hlavě a po necelých dvou minutách byl stav ihned 1:1. Bohužel se pak začalo vylučovat a Kojoti hráli třikrát po sobě oslabení. To je dost unavilo a projevilo se to na celém utkání. Rosice po ledě létali a stále navyšovali svůj náskok, který se Vémyslice snažili dohánět. Špatná práce týmu v obraném pásmu měla na svědomí výsledek 7:13 a Rosice si odváželi z Náměště zasloužené 3 body.
Góly: Šeiner Pavel 3, Březina Jan 2, Urban Ivo 1, Polák Richard 1.
Další zápas se odehraje po 10-ti denní pauze ve středu 30.10. v 19:30 s domácí Náměští 2.

HC Kojoti Vémyslice : HC Hluboké              - 5:4

Sezóna 2013/2014 se neúprosně blíží a HC Kojoti Vémyslice se pilně připravují na nový ročník. Domluvené přátelské zápasy se odehrávaly v Třebíči a ve Znojmě. První přátelák s Ducks Náměšť nedopadl pro Kojoty dobře, ale za to padalo hodně gólů. Hrál se útočný hokej, což jde poznat i z výsledku 8:11. Druhý odehraný ve Znojmě by se dal pokládat za derby s HC Rakšice. Opět padalo hodně gólů a vítězem se stali HC Kojoti Vémyslice. Konec utkání skončil 9:7. Odveta proti Ducks Náměšť dopadla zcela jinak než první zápas. Výsledek mluví za vše. 11:3. Další zápas se odehraje v Třebíči na zimním stadionu proti HC Draci Vladislav 22.9. v 14:00.
Nová sezóna začíná 19.10.2013 a jakmile bude znám rozpis zápasů budete informováni. Do týmu HC Kojoti Vémyslice přestupuje zpět Marek Koblížek a můžeme se těšit na další porci gólů.

Konec sezóny 2012/2013

Mužstvo odehrálo celkem 34 zápasů, z toho 17 výher, 5 remíz a 12 proher. Celkově nasbírali 56 body. Letošní ročník NHL byl nejlepším umístěním pro HC Kojoty Vémyslice, kteří obsadili 8. místo v tabulce Náměšťské hokejové ligy. HC Kojoti Vémyslice jsou v soutěži již od roku 2006. Nejdříve jako HC Moravský Krumlov a od loňské sezóny pod názvem HC Kojoti Vémyslice.

Nejproduktivnějším střelcem Kojotů se stal Pavel Šeiner s 55 vstřelenými góly, dále Jan Březina s 33 góly a třetí střelec je Martin Ševců s 24 góly. Pavel Šeiner se v letošním ročníku dostal i do klubu kanonýrů, do kterého se dostanou střelci 250 a více góly od sezóny 2007/2008.

Vítězem NHL se stalo mužstvo HC Dukovany, druhou příčku obsadili HC Naloučany a bronzově se umístili domácí

1

Velké díky patří všem fanoušků, hráčům a samozřejmě sponzorům, kteří podporovali HC Kojoty Vémyslice.

25.3.

Poslední utkání s Náměští 1 mohl rozhodnout o 7. a 8. místě. Podle toho vypadal i zápas. Náměšť vytěžila z chyb Kojotů 2 rychlé góly. Kojoti se ale vzchopili a začali hrát lépe a méně chybovat a výsledek brzo srovnali na 2:2. Největší slabinou utkání byli rozhodčí, kteří neměli ani ponětí co mají pískat, a tak utkání vypadalo katastrofálně. Pískaly se zakázané uvolnění v oslabení a nevylučovalo se za fauly. Konec  zápasu byl tak vyhrocen, že tekly nervy na obou stranách a tak někteří shodili i rukavice a vyřešili to po svém.

Nenechte si ujít poslední zápas v sezóně 2012/2013, kde se rozhodne o 7. a 8. místo celkové tabulky. Využijte autobus, který je objednán pro fanoušky HC Kojotů Vémyslice. Přijeďte podpořit a udělat skvělou atmosféru na Zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou.

19.3.
Předposlední zápas s  HC Ducks Náměšť začal velice svižně, kde padlo brzo několik branek. Kojoti stále udržovali jednogólový náskok před soupeřem. Pak ale štěstí stálo na druhé straně kluziště, kdy Ducks dali čtyři pro Kojoty smolné góly, kdy dvakrát tečoval puk obránce, pak další střela se odrazila od tyče do brankařových zad a následně do branky. Poslední gól byl vystřelen od středu, který metr před brankářem skočil díky rýze v ledu přes Hynkovu lapačku.  Ducks více bruslili a víc se dostávali do šancí a proto konečný výsledek 7:4 byl zasloužený pro tým, který se nachází na 11. místě a odvezl si 3 body.

12.3.
Umístění v tabulce stále není jednoznačné až na pár týmů. Kojoti se poperou s Náměští 1 o sedmou příčku v tabulce. Na tento zápas bude vypraven speciální autobus pro hráče a fanoušky. Detailní informace a plakát zde bude co nejdříve.

6.3.
HC Kojoty čekají poslední 3 zápasy, stále jsou umístěni na 9. místě ale nic není rozhodnuto. Stále mohou pomýšlet i na 6. místo, které by bylo nejlepší umístění od vzniku tohoto týmu. 9.3. se utkají s Medvědy od 1415  (SO) následující zápas je čeká 17.3. s HC Ducks Náměšť od 1515 hod. a poslední zápas, který rozdělí body, bude v sobotu 23.3. od 1615 proti Náměšti 1 , a proto neseďte doma a přijeďte podpořit bojující družstvo o každý zápas. Přejeme hodně štěstí, co nejvíce bodů a co nejlepší umístění v sezóně 2012/2013.

3.3.
Zápas rozhodlo prvních 20 minut, kde první minutu byl zlikvidován kapitán holí protihráče do nosu a při přesilovce 5 na 4 inkasovali göl. Pak se představení Rosic rozjelo a a odskočili na 5 brankový odstup. Zbytek zápasu byl v jejich režii.

26.2.
Zápas se Studencem se hrál v rychlém tempu a brzo po úvodním hvizdu padly rychlé góly. Vedení se ujali Kojoti a to hned s dvoubrankovým náskokem. V zápase nechyběli pěkné a rychlé akce ani osobní soubouje u mantinelu. Studenec stále doháněl dvoubrankové manko, které si Kojoti stále drželi. Ke konci utkání se přiostřilo, kdy se Studenec snažil hrát power play a snížili skoré na 4:3. Někteří neudrželi nervy na uzdě a chtěli se pustit do pěstního souboje. Vše uklidnili rozhodčí, kteří poté ale nesmyslně na závěr nastavovali 5 minut. Do konce sezóny chybí Vémyslicím ještě 5 zápasů a stále mohou pomýšlet na lepší pozici než 9. místo.

9.2.
V zápase HC Vémyslice vs. HC Buldoci padlo 14 gólů. Větší počet nastříleli Kojoti a s konečným výsledkem 9:5 jeli spokojeni domů. Kdo byl nejvíce spokojený byl Pavel Šeiner, který se díky vstřelenému hatriku dostal do klubu kanonýrů. Společně s Davidem Malyjurkem a Ivošem Matouškem se tak stal třetím členem klubu kanonýrů. Samozřejmě celý tým gratuluje a je rádo, že s nimi hraje hráč takových kvalit.

31.1.
Začátek zápasu byl velice vyrovnaný a skóre 0:0 trvalo dlouho. Akce jak v podání Kojotů tak i Mohelna vypadali pěkně, jen chybělo finální zakončení. Po druhé polovině se lépe rozehrálo Mohelno a zvyšovalo svůj náskok až na 5:1. 10 minut před koncem utkání se rozjela střelecky první formace a nastřílela
3 rychlé góly. Bohužel zvrat přišel pozdě a tak konečný výsledek dopadl 5:4.

27.1.
Nezadržitelný ŘÍZEK a týmový výkon nám dnes přineslo zasloužené body. Děkujem soupeři za utkání. Řízkovi chybí pouhé 4 góly k prolomení hranice 250 gólů vstřelených v NHL.

20.1.
Zápas s Mohelnem nevypadal tak, jak jsme si představovali. Už od první minuty byl ten nejhorší scénář. 1. minuta, 1. střela, první gól. Od té doby se vše na nás sesypalo. Mohelno rozjelo kanonádu, kterou se snažil pochytat Justin v brance. Ze své branky musel puk vytahovat 12krát. Stav zápasu upravili Richard Polák a Pavel Šeiner, který se pomalu ale jistě dostává k hranici 250 gólů a stal by se tak třetím členem Klubu Kanonýrů. Konečný výprask 12:2.

12.12.
Do zápasu vlétly oba týmy po hlavě. Hrálo se hodně technicky ale Beruškám se nedařilo v koncovce. Po odpískání půlky byl stav 4:0. V druhé půly byl hokej zcela jiný. Kojoti se rozehráli a Berušky chybovali v obraně čím dál víc. Do konce zbývalo 15 minut a stav byl 9:0. K magickému datu chtěli i magický výsledek v podobě 12 gólů. To se sice nepodařilo ale i výsledek 11:2 je pěkný. Beruškám chybělo hodně zraněných hráčů a jejich vlastní brankář. Pro Kojoty zasloužená výhra.

6.12.
Rozdíl mezi oběma týmy byl vidět při pohledu na střídačku. Rosice nastoupily v 8 lidech a Kojoti měli přesilu dalších pěti. Podle toho vypadal i hokej. Vedení se ujali Vémyslice ale Rosice jim nechtěli dát nic zadarmo. Nevyužití dvou přesilovek 5 na 3 za stavu 4:3, ve kterých Rosice neskórovali, je stálo hodně sil a ke konci byla únava vidět. Většinu zápasu Rosice drželi tempo s Kojoty ale ke konci se rozpadli a dostali 4 góly a bylo po zápase. Konečný výsledek 8:3. Pěkný zápas.

1.12.
Nové bílé dresy Kojotů, se kterými poprvé hráli v sobotu proti Buldokům. Přinesli štěstí, gólovou smršť 11 branek a 3 body do tabulky.

26.11.
" Kojoti hráli v první půli dobrý hokej, hodně bruslili, obětavě bránili, mnohdy je podržel dobře chytajicí golman a tak s naději na dobrý výsledek skončila první část poměrem 1:2.  Po pauze jsme tu naději soupeři razantně vytrhli, a to pěti goly během třech střídání, zápas otočili a s přehledem si dojeli pro výhru. Zdrcený soupeř už jen nevěřícně přihlížel na to, jak  skore narůstá a kde se zastaví. " ( Komentář od Dukovan )

24.11.
Do Náměště jsme pro tento zápas vypravili autobus. Očekávali jsme větší účast z řad fanoušků ale té jsme se nedočkali. S utkáním to také nevypadalo tak, jak jsme si představovali. Mnoho vyloučení a lepší hra od Naloučan nás připravilo o body. Konečný stav 6:3. Děkujeme Marku Kudláčkovi za domluvení autobusu a bezpečný odvoz.